Dla samorządów

AZEnergia jest firmą świadczącą usługi wspierające rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce. Naszym celem jest współtworzenie silnej energetycznie Polski, dzięki rozwojowi instalacji prosumenckich, pozwalających na produkcję energii elektrycznej i cieplnej na własne potrzeby.

Obecnie pomagamy Jednostkom Samorządu Terytorialnego w przygotowaniu inwestycji związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Jako zespół doświadczonych specjalistów wspomagamy JST w zakresie:

  • Doradztwa w kwestiach technicznych
  • Przeprowadzania informacyjnych spotkań dla mieszkańców
  • Audytów połączonych z wizją lokalną
  • Wykonania projektów instalacji
  • Sporządzenia kosztorysów inwestorskich

Kilka zdjęć naszych realizacji

AZEnergia jest firmą świadczącą usługi na terenie całej Polski z siedzibą w Łukowie (woj. lubelskie).
Dysponujemy własnym biurem projektowych, w którym przygotowujemy projekty dla każdego rodzaju instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, jak również modernizacji oświetlenia.
Tworzone przez nas projekty wspomagane są specjalistycznym oprogramowaniem (PV*SOL, T*SOL, GetSolar).

Posiadamy doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów inwestorskich. Wiemy, jak ważne jest stworzenie realnej wyceny opartej na obecnie obowiązujących cenach rynkowych. Dokładamy wszelkich starań aby ten dokument był wykonany rzetelnie i aby dostarczył wielu cennych informacji, które będą istotne podczas przeprowadzania postępowania przetargowego.
Sporządzając kosztorys również korzystamy ze specjalistycznych narzędzi komputerowych wspomagających tworzenie wycen (Norma Expert) stosując zawsze aktualne bazy cen.

Posiadamy uprawnienia upoważniające nas do projektowania i montażu wszystkich źródeł odnawialnej  energii zgodnie z art. 136 ust. 3. ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz. U. z 2015 r., poz. 478).

AZEnergia jest członkiem Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego koordynowanego przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny, którego misją jest:
„Wspieranie wszelkich działań związanych ze zrównoważonym wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w oparciu o potencjał województwa lubelskiego poprzez opracowywanie i wdrażanie innowacji technologicznych, produkcyjnych i procesowych oraz popularyzacja odnawialnych źródeł energii w regionie”.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co