Oferta AZEnergia skierowana do klientów indywidualnych to dostarczenie najwyższej jakości usług, opartych na innowacyjnych technologiach, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Naszym celem jest stworzenie systemu energetycznego umożliwiającego zmniejszenie wydatków na energię cieplną i elektryczną oraz zarabianie na sprzedaży nadwyżki energii do sieci. W tym celu AZEnergia proponuje instalację nowoczesnych urządzeń wykorzystujących innowacyjne technologie m. in.: elektrownie słoneczne i wiatrowe, magazynowanie energii, pompy ciepłą, odzysk ciepła, rekuperacja.

AZ Energia oferuje projektowanie oraz realizację inwestycji w zakresie: poprawa efektywności energetycznej, farmy fotowoltaiczne, odzysk ciepła, modernizacji oświetlenia, audyt energetyczny. Dysponujemy kadrą, która sporządzi wniosek o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej oraz przeprowadzi przez cały proces od uzyskania dotacji do końcowego rozliczenia.

Nasi pracownicy przeprowadzą szereg działań, dzięki którym możliwe będzie sporządzenie idealnego projektu budowlanego, gwarantującego niezawodność instalacji oraz szybki zwrot inwestycji. Nie pozwól aby Twoje przedsiębiorstwo zostało w tyle za konkurencją. Aby skorzystać z interesujących programów oraz dofinansowań już dzisiaj skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i dowiedz się co dalej.

Write a Reply or Comment

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co