Skorzystaj z dotacji na fotowoltaikę!

Instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, klimatyzacja bądź rekuperacja to dość duże obciążenie finansowe. We współpracy z Alior Bank mamy możliwość pomocy w finansowaniu na bardzo dobrych warunkach. Oferujemy różne sposoby kredytowania na instalacje fotowoltaiczne oraz inne usługi jakie posiadamy w swojej ofercie. By uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Nami!

Dotacje

Dotacje rządowe lub z Unii Europejskiej to najczęściej wybierane formy finansowania farm fotowoltaicznych. Pomagamy w wyszukaniu najbardziej optymalnego programu dotacji oraz prowadzimy przez cały proces pozyskiwania funduszy. Nasza firma pomaga w przygotowaniu potrzebnych dokumentów oraz wspiera w sprawach nie jasnych.

Leasing

Oferujemy usługę leasingu farm farm fotowoltaicznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych możliwości finansowania instalacji, która dodatkowo nie stanowi obciążenia dla zdolności kredytowej firmy. Po spłaceniu wszystkich rat, firma przejmuje farmę fotowoltaiczną na własność.

Kredyt

Kredytowanie to jedna z opcji finansowania farm fotowoltaicznych. Dzięki niskiej stopie procentowej, spłata zobowiązania nie jest znacznie droższa od tradycyjnej formy płatności. Dzięki ścisłej współpracy z Alior Bank, Nasza firma może zapewnić korzystne warunki spłaty kredytu. By móc starać się o kredyt, klient musi spełniać kilka warunków tj. dopełnienie formalności związanych z wnioskowaniem oraz spełnienie wymagań dotyczących wiarygodności kredytowej.

Raty

Kredyt ratalny jest kolejną opcją finansowania farm fotowoltaicznych. Pozwala rozpocząć inwestycję bez wkładu własnego. Raty są dostosowane do możliwości inwestora. Zarówno wysokość jak i ilość rat można dostosować indywidualnie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie