• Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.00 - 16.00

KLIMATYZACJA

3306

KLIMATYZACJA

DLACZEGO WARTO?

Klimatyzacja umożliwia efektywne chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń. Jest to najmniej inwazyjna i najszybsza z możliwych metod instalacji. Klimatyzacja jest idealnym rozwiązaniem na letnie upały oraz chłodne jesienne wieczory jeszcze przed rozpoczęciem sezonu grzewczego.

RODZAJE KLIMATYZACJI

Klimatyzatory typu Split są najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w celu chłodzenia pomieszczeń. Bardzo dobrze sprawdzają się w domach, jak również lokalach usługowych i biurach.

Klimatyzator Split składa się z jednostki zewnętrznej (2) i wewnętrznej (1). Jednostka wewnętrzna to parownik wraz z wentylatorem, natomiast zewnętrzna składa się z skraplacza oraz sprężarki. Obie jednostki połączone są ze sobą przewodami cieczowymi i gazowymi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klimatyzator wewnętrzny uzyskał kompaktową budowę, a oddziaływania akustyczne wraz ze sprężarką zostały wyniesione na zewnątrz.

2913
2916

System klimatyzacji Multi-Split jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się komfortem na dużej przestrzeni i w wielu pomieszczeniach.

Jest to prosta instalacja składa się z jednej jednostki zewnętrznej oraz kilku jednostek wewnętrznych o zróżnicowanej wydajności. W porównaniu systemu Multi-Split do systemów Split uzyskujemy dużą oszczędność miejsca oraz elastyczność prowadzenia instalacji. Wszystkie te cechy przekładają się na ograniczenie kosztów inwestycyjnych.

GŁÓWNE CECHY NASZYCH SYSTEMÓW KLIMATYZACJI

Technologia inwerterowa DC

 

Wysoka wydajność

 

Minimalne zużycie energii
Wysoka niezawodność

 

Kompaktowa budowa

 

Łatwe sterowanie

Klimatyzacja – najlepsze rozwiązanie dla wymagających

RODZAJE KLIMATYZATORÓW SPLIT I MULTI-SPLIT

2932
Klimatyzator ścienny
2930
Klimatyzator podsufitowy
 
 
2934
Klimatyzator kasetonowy
 
2936
Klimatyzator kanałowy

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami już dziś!

MASZ PYTANIE? PISZ ŚMIAŁO!

FORMULARZ KONTAKTOWY