Skorzystaj z dotacji na fotowoltaikę!

25lat

Gwarancji na panele fotowoltaiczne

Dzięki indywidualnie dopasowanemu systemowi pompy ciepła, jesteśmy w stanie zapewnić znacznie niższy koszt uzyskania energii cieplnej dochodzący do 98%! 

5lat

Średni czas zwrotu inwestycji

Dzięki indywidualnie dopasowanemu systemowi pompy ciepła, jesteśmy w stanie zapewnić znacznie niższy koszt uzyskania energii cieplnej dochodzący do 98%! 

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Fotowoltaika - krok po kroku.. Zobacz jakie to proste!

Skontaktuj się z Nami!

Zadzwoń i umów się: 790 770 070.

Wizja lokalna

Wykonujemy wizję lokalną i przedstawiamy najlepsze rozwiązania.

Dedykowana wycena

Przygotowujemy wycenę z kilkoma wariantami do wyboru.

Projekt instalacji

Projektujemy cały układ systemu fotowoltaicznego.

Instalacja

Montujemy wszystkie elementy systemu zgodnie z projektem.

Zgłoszenie do OZD

Pomagamy w przygotowaniu zgłoszenia.

Fotowoltaika - Dlaczego warto? Zobacz zalety instalacji fotowoltaicznych!

  • Brak konieczności posiadania koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej
  • W celu przyłączenia systemu do sieci elektroenergetycznej wystarczy pisemne poinformowanie o tym operatora sieci dystrybucyjnej, pod warunkiem, że obiekt, na którym instalacja jest zainstalowana ma już swoje przyłącze energetyczne na moc nie mniejszą niż moc wytwórcza źródła
  • Brak opłat za przyłączenie do sieci
  • Koszty zainstalowania licznika dwukierunkowego ponosi operator sieci dystrybucyjnej
  • Możliwość bilansowania i rozliczania energii elektrycznej w okresach półrocznych lub rocznych
  • Proste warunki rozliczenia opierające się na systemie opustów

Dotacje

Skorzystaj z dotacji na instalacje fotowoltaiczne. Skontaktuj się z Nami by poznać najkorzystniejsze sposoby na pozyskanie dotacji.

Raty

Oferujemy bardzo rentowny system ratalny na instalacje fotowoltaiczne, nawet 2,5% w skali roku. Skontaktuj się z Nami w celu sporządzenia indywidualnej wyceny

Leasing

We współpracy z Alior Bank oferujemy leasing instalacji fotowoltaicznych na bardzo korzystnych warunkach. Skontaktuj się z Nami by poznać więcej informacji

25 Lat gwarancji na moduły fotowoltaiczne

Wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne

• Wysoka jakość oraz wydajność to główne cechy jakimi należy kierować się przy wyborze modułów fotowoltaicznych. Tylko moduły sprawdzonych producentów gwarantują 25 lat nieprzerwanej i wydajnej pracy.

• Pracujemy z takimi producentami paneli fotowoltaicznych jak: Bruk-Bet Solar, LG, Luxor oraz wieloma innymi, wszystko to dlatego by zapewnić najlepszą jakość świadczonych prze Nas usług oraz jak największe uzyski dla Naszych klientów. 

• Kompleksowo zajmiemy się wyborem odpowiednich modułów, przedstawiając kilka ofert w różnych wariantach cenowych do wyboru oraz z różnymi formami finansowania a to wszystko dlatego by każdy mógł pozwolić sobie na własną elektrownię!

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Obniż rachunki za energię do 0 zł Projektujemy i montujemy instalacje na terenie całej Polski

Panele fotowoltaiczne, klimatyzacje oraz pompy ciepła jakie instaluje firma AZEnergia spełniają wszystkie aktualne normy prawne oraz środowiskowe.

Korzystamy tylko z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań i technologii by w 100% wykorzystać potencjał odnawialnych źródeł energii.

Korzystając z naszych usług Masz pewność, że instalacja będzie bezpieczna i dopasowana idealnie pod twoje wymagania.

Nie czekaj tylko sprawdź nasze ostatnie realizacje!

Fotowoltaika Łuków

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to jedna z najlepszych inwestycji, która zwraca się w bardzo szybko oraz daje gwarancję dużych oszczędności przez długie lata. Energia pozyskiwana ze słońca jest przyszłością. Przejście z energii pozyskiwanej w 80% z węgla fotowoltaikę, w znaczny sposób przyczynia się do ochrony środowiska oraz złagodzenia efektu cieplarnianego.

Instalacje fotowoltaiczne w Łukowie i innych miastach stają się coraz bardziej popularne. Montujemy systemy fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych jak również dla firm. 

Fotowoltaika - dla kogo?

Systemy fotowoltaiczne są dla każdego! Zajmujemy się montażem instalacji nie tylko w Łukowie. Działamy również na terenach Siedlec, Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Łosic oraz innych miejscowości w całej Polsce. Jeśli nie wiesz czy instalacja fotowoltaiczna opłaci się w Twoim przypadku, skontaktuj się z Nami w celu uzyskania darmowej wyceny na instalacje fotowoltaiczną, pompę ciepła, klimatyzacji lub rekuperacji

Kalkulator opłacalności Suwakiem ustaw wysokość miesięcznej raty za energię

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i oblicz jaka moc instalacji będzie potrzebna do zasilenia Twojego domu, firmy lub budynku gospodarczego.*


Miesięczny rachunek za energię: 677


Przybliżona moc instalacjii: 15.50 kW

*PAMIĘTAJ! Jest to jedynie szacunkowa moc. By precyzyjnie stwierdzić jaka instalacja będzie spełniała wymagania w 100%, zalecamy konsultację z jednym z naszych specjalistów.