Pompy Ciepła w Siedlcach

Dla osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu domu, pompa ciepła stanowi najlepsze rozwiązanie. Oferujemy kompleksową realizację montażu pompy ciepła dla mieszkańców Siedlec i okolic. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów montujemy pompy ciepła w każdym budynku dla klientów indywidualnych i firm.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Siedlcach - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Rozwój nowych technologii systemów grzewczych sprawił, że powstało wiele alternatyw do tradycyjnych źródeł ciepła. Jedną z najbardziej opłacalnych stanowi pompa ciepła. Mieszkańcy Siedlec i okolic mogą liczyć na dofinansowania, które obniżą koszt instalacji pompy ciepła. Dzięki temu koszt inwestycji zwróci się znacznie szybciej. Pompa ciepła pozyskuje nawet 75% energii cieplnej ze środowiska naturalnego, co jest niezwykle dobrym wynikiem w porównaniu do innych metod grzewczych, które w większości przypadków nie są przyjazne dla natury.

Przeznaczenie tego urządzenia jest niemal dokładnie takie samo jak kotła gazowego lub zasilanego węglem. Każde gospodarstwo domowe może pozwolić sobie na pompę ciepła, która jest gwarancją bezpieczeństwa cieplnego dla jego mieszkańców. Efektywność pompy ciepłą zależy od wielu czynników, jednym z nich jest rodzaj pozyskiwania energii. Na rynku wyróżniamy dwa rodzaje pomp ciepła: Powietrzne i Gruntowe. Każdy rodzaj cechuje się swoimi zaletami, które warto poznać, by dobrać idealnie pasujące rozwiązanie – warto skonsultować się ze specjalistą.

Pompy Ciepła w Siedlcach

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Siedlcach?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi!
Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?