Pompy Ciepła w Międzyrzecu Podlaskim

Wydajna i nowoczesna pompa ciepła to gwarancja niskich kosztów za energię cieplną. Pozwala uniezależnić się od ciągle rosnących cen za gaz, pelet itp. W Międzyrzecu Podlaskim i okolicy coraz więcej osób wybiera pompę ciepła jako podstawowe źródło ogrzewania gospodarstwa domowego, które projektujemy i montujemy oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Międzyrzecu Podlaskim - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Osoby, które zdecydują się na montaż pompy ciepłą, mogą liczyć na wiele form dofinansowania, które pozwalają zaoszczędzić nawet 50% kosztów na inwestycji. Przekłada się to na skrócenie zwrotu inwestycji nawet o kilka lat. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Od 2015 roku świadczymy wachlarz usług związanych z pompami ciepła, które są aktualnie jednymi z najbardziej opłacalnych systemów grzewczych w naszej strefie klimatycznej. Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego i okolic mogą liczyć na wsparcie naszego działu doradztwa, który zajmie się dopasowaniem najlepszego rozwiązania, które zagwarantuje niezależność cieplną.

Pompy Ciepła w Międzyrzecu Podlaskim

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Międzyrzecu Podlaskim?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi! Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?