Pompy Ciepła w Mińsku Mazowieckim

Chcąc obniżyć rachunki za ogrzewanie do minimum, warto zwrócić uwagę na topowe na rynku rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła. Montujemy pompy ciepła w Mińsku Mazowieckim i okolicy, które pozwalają na duże oszczędności w kategorii ogrzewania domowego oraz zapewniają pełną bezobsługowość, która jest aktualnie bardzo istotnym elementem prowadzenia gospodarstwa domowego.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Mińsku Mazowieckim - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Pompy ciepła w Mińsku Mazowieckim i okolicach mają perfekcyjne warunki, by działać nieprzerwanie przez długie lata. Wpływa na to fakt, że zajmujemy się montażem komponentów pochodzących tylko od czołowych producentów z Polski i zagranicy, które posiadają odpowiednie zgody i certyfikaty. Wysoka wydajność instalowanych pomp ciepła, których COP wynosi nawet 1:4, pozwala na komfortowe spędzanie czasu w domu, nawet przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej -20°. Pompa ciepła stanowi aktualnie jedno z najlepszych rozwiązań na obniżenie rachunków za energię cieplną nawet od 50% w stosunku do tradycyjnych metod grzewczych.

Pompy Ciepła w Mińsku Mazowieckim

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Mińsku Mazowieckim?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi!
Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?