Skorzystaj z dotacji na fotowoltaikę!

AZEnergia Alternatywne źródła energii

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi instalacji systemów odnawialnych źródeł energii na terenie całej Polski.

Naszym celem jest współtworzenie ogólnopolskiego systemu odnawialnych źródeł energii oraz działania mające na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery

 

Firma to Ludzie. W AZEnergia pracują absolwenci Politechniki Warszawskiej Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska i Wydziału Elektryki oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

2015r.

Od tego roku działamy

Od 2015r nieprzerwanie dostarczamy produkty do korzystania z zasobów energii odnawialnej. Setki klientów i tysiące instalacji jakie zrealizowaliśmy pomagają przy oszczędzaniu oraz wspierają Polską Energetykę Odnawialną

7lat

Średni okres zwrotu inwestycji

Dzięki indywidualnie dopasowanemu systemowi pompy ciepła, jesteśmy w stanie zapewnić znacznie niższy koszt uzyskania energii cieplnej dochodzący do 98%! 

Dlaczego My?

Instalujemy farmy fotowoltaiczne od ponad 5 lat. To nie tylko Nasza praca ale również pasja. Realizując instalacje fotowoltaiczne dla Naszych klientów, przyczyniamy się również do zmniejszenia emisji CO2 oraz gazów cieplarnianych, których Polska co roku generuje ponad 413 KILOTON.

Naszą misją jest obniżenie emisji spalin jakie są generowane przez elektrownie węglowe. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie by zrealizować każdą inwestycję. Żadna lokalizacja nie stanowi dla Nas problemu. Naszą pracę wspomaga bogaty park maszynowy, który zasilają urządzenia marki Gayk. Urządzenia te służą do kafarowania konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, które znacznie przyśpieszają cały proces budowy farmy fotowoltaicznej.

AZEnergia jest członkiem Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego koordynowanego przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny, którego misją jest:

 

„Wspieranie wszelkich działań związanych ze zrównoważonym wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w oparciu o potencjał województwa lubelskiego poprzez opracowywanie i wdrażanie innowacji technologicznych, produkcyjnych i procesowych oraz popularyzacja odnawialnych źródeł energii w regionie”

Nasza firma - AZEnergia - Fotowoltaika - Pompy Ciepła - Klimatyzacja - Rekuperacja - Łuków