Pompy Ciepła w Łosicach

Wysokie rachunki za ogrzewanie można znacząco obniżyć dzięki nowoczesnej i wydajnej pompie ciepła zainstalowanej w domu lub odpowiednio wybranej lokalizacji poza budynkiem. Projektujemy i montujemy pompy ciepła w Łosicach i okolicy oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, które pozwala na obniżenie kosztów inwestycji nawet do 50%.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Łosicach - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Łosice i okolice mają doskonałe warunki do montażu jednego z najpopularniejszych systemów, jakim jest pompy ciepła. Klimat umiarkowany, w jakim znajduje się Polska, sprawie, że wymagana jest instalacja wysoko efektywnej technologii grzewczej, która zapewni komfort termiczny mieszkańcom gospodarstwa domowego o każdej porze roku. Właściwy wybór odpowiedniej pompy ciepła zaspokoi nie tylko potrzebę ciepłego domu, ale również obniży koszt jej uzyskania, co przełoży się na znaczne oszczędności w skali roku.

Kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania, montażu i późniejszego serwisu świadczymy naszym klientom nieprzerwanie już od 2015 rok. Korzystając z materiałów od najlepszych producentów z Polski i zagranicy, możemy zapewnić poprawność działania systemu, które będzie dostarczał ciepło przez długie lata. Mieszkańcy Łosic i okolic mogą liczyć na wiele form dofinansowania pomp ciepła min. ”Czyste Powietrze” – w ramach którego można obniżyć koszt instalacji nawet o 50%.

Pompy Ciepła w Łosicach

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Łosicach?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi!
Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?