Pompy Ciepła w Radzyniu Podlaskim

Skutecznym sposobem na obniżenie kosztów za ogrzewanie jest nowoczesny system pompy ciepła. Na terenie Radzynia Podlaskiego i okolic oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła pochodzących od najlepszych producentów z Polski i zagranicy. Mieszkańcy Radzynia podlaskiego mogą liczyć na wiele form dofinansowania, które obniżyć koszt inwestycji o ponad 50%

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Radzyniu Podlaskim - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Dofinansowanie na montaż pompy ciepła, jakie można uzyskać z programu “Czyste Powietrze” pozwala zaoszczędzić ponad 50% środków. Dzięki uzyskaniu dofinansowania — zwrot kosztów następuje nawet o kilka lat szybciej, co przekłada się na znacznie większą opłacalność pompy ciepła.Położenie Radzynia Podlaskiego i okolic zmusza mieszkańców do stosowania wysoko efektywnych systemów grzewczych, które zapewnią komfort termiczny mieszkańcom gospodarstw domowych. Pompa ciepła bardzo dobrze sprawdza się w takich warunkach. Jest odporna na działanie niskich temperatur, co pozwala na efektywną pracę w temperaturach sięgających nawet -25°.

Poprawność działania pompy ciepła zapewnia jej odpowiednie dobranie do budynku, w którym będzie pracowała. Warto jest umówić się na bezpłatną konsultację. Nasi handlowcy wybiorą odpowiednie materiały, które w pełni wykorzystają potencjał pompy ciepła.
Zajmujemy się dostarczaniem dedykowanych systemów z zakresu odnawialnych źródeł energii już od 20015 roku. Posiadamy na swoim koncie ponad 1000 realizacji, których liczba rośnie w znacznym tempie. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem pomp ciepła zapewniając kompleksowość realizacji dla naszych klientów.

Pompy Ciepła w Radzyniu Podlaskim

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Radzyniu Podlaskim ?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi!
Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?