Skorzystaj z dotacji na fotowoltaikę!

Kafarownie konstrukcji stalowych

Nasza firma wykonuje kafarowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Wbijanie słupów stalowych pod panele fotowoltaiczne znacznie przyśpiesza budowę oraz zapobiega powstawaniu błędów poziomowych. Wykonujemy kafarowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne w różnego rodzaju podłożach, od piaszczystych po skalne. Nasz park maszynowy zasilają maszyny samojezdne marki Gayk, dla których żaden rodzaj gruntu nie stanowi problemu.

Doświadczenie cenniejsze niż sprzęt

Dlaczego tak ważne jest doświadczenie? Nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi wiedzy i umiejętności. Usługi kafarowania wykonujemy już kilka lat, a dzięki Naszym ekspertom możemy pochwalić się 100% satysfakcją wszystkich klientów. Wbijamy stalowe słupy i pale na każdego rodzaju terenie od piaskowego  po grząskie aż do skalistego włącznie.

Uwaga

Każda usługa kafarowania powinna być poprzedzona badaniem geologicznym, które wykluczy różnego rodzaje ruchy gruntu oraz możliwości przesunięcia pali. By uzyskać więcej informacji, Skontaktuj się z Nami!

Dlaczego kafarowanie?

Panele, które zasilają farmy farmy fotowoltaiczne z reguły instaluje się na stalowych konstrukcjach, które muszą być umieszczone parę metrów w ziemi by nie stanowiły zagrożenia w przypadku trudnych warunków pogodowych. Kafarowanie znacznie przyśpiesza proces budowy oraz minimalizuje ryzyko błędów pomiarowych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn marki Gayk, jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję na farmę 50kW w 1 dzień. Jest jak dotąd, najszybsza metoda budowy konstrukcji pod farmy fotowoltaiczne.

Zadzwoń i umów się na spotkanie