Fotowoltaika w Polsce – farma fotowoltaiczna 40 KW

Instalacja fotowoltaiczna to własna elektrownia, która obniży koszty zakupu energii elektrycznej i umożliwi zysk z jej sprzedaży!

Elektrownia słoneczna, czyli instalacja fotowoltaiczna znacząco przyczyni się do poprawy konkurencyjności Twojej firmy. Stosunkowo szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy oraz długa żywotność instalacji fotowoltaicznych sprawia, że tego typu systemy powstają na świecie w zawrotnym tempie.

Farma fotowoltaiczna 40 kw – fotowoltaika w Polsce – ceny

instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku ikea
instalacja fotowoltaiczna na dachu supermarketu
gwarancja jakości

NIEZAWODNOŚĆ NA 1. MIEJSCU

Instalacja fotowoltaiczna w różnego rodzaju przedsiębiorstwach stała się standardem. Obecnie większość znaczących firm zagranicznych (m.in. IKEA) oraz polskich (m.in. Maspex, Orlen) inwestuje w odnawialne źródła energii elektrycznej w na terenie całej Polski. Trwałość instalacji przyjmuje się na poziomie minimum 25 lat. Najlepsi producenci modułów fotowoltaicznych dają gwarancję, że uzysk mocy po 21 latach działania instalacji spadnie maksymalnie o 10%, natomiast po 30 latach o zaledwie 13%!

Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanego systemu fotowoltaicznego. Dbamy o każdy etap inwestycji nie tylko w trakcie projektu i realizacji, ale przede wszystkim przez cały okres eksploatacji.

Wszystkie nasze instalacje objęte są stałym monitoringiem 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

SZANSA NA DOFINANSOWANIA

W nowej perspektywie finansowwej UE nastąpiło znaczne zwiększenie budżetu przeznaczonego na inwestycje w OZE do blisko 38 mld zł, przy wykorzystaniu około 6 mld zł w zakończonym już okresie 2007-2013. Dotacje na źródła energii odnawialnej w nowym budżecie UE głównie można pozyskać w ramach programów krajowych (Infrastruktura i Środowisko, Polska Wschodnia) oraz Regionalnych Programów Operacyjnych, w przypadku których poszczególne województwa ustalają indywidualne kryteria oraz terminy naboru wniosków.

Więcej informacji na temat dofinansowań znajdziesz TUTAJ

DLACZEGO WARTO MIEĆ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W FIRMIE?

  • Płacisz mniej za energię elektryczną, przez co zwiększasz zyski swojej firmy.
  • Możesz monitorować i w łatwy sposób zarządzać produkowaną przez Twoją instalację fotowoltaiczną energią elektryczną.
  • Możesz wybudować instalację fotowoltaiczną bez podłączania jej do sieci energetycznej, z której wyprodukowaną energię wykorzystasz od razu, jak również masz możliwość oddawania wyprodukowanej energii do sieci energetycznej i odbierania wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował.
  • Montaż instalacji fotowoltaicznej do 40 kW nie wymaga pozwolenia na budowę, projektu budowlanego czy uzyskania koncesji, dzięki czemu nie są generowane dodatkowe koszty budowy instalacji.
  • Produkujesz zieloną energię – produkcja prądu ze źródeł odnawialnych pomaga chronić środowisko naturalne.
  • Masz szansę na dofinansowania ze środków krajowych i unijnych.
  • W mniejszym stopniu będziesz odczuwał rosnące ceny prądu.
  • Przez wiele lat możesz cieszyć się niezawodnym i niemal bezobsługowym systemem, przynoszącym wiele korzyści.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co