Pompy Ciepła w Łukowie

Jeżeli temat wysokich rachunków za ogrzewanie domu nie jest ci obcy, zapoznaj się z systemem pompy ciepła, który radykalnie obniży rachunki za ogrzewanie. Zajmujemy się kompleksowym montażem pomp ciepła w Łukowie i okolicy w tym tworzeniem projektu, dokumentacji oraz pomocy w uzyskaniu dofinansowania.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół oddzwoni do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Poznaj system Pompy Ciepła Bądź niezależny!

Pompy Ciepła w Łukowie - Gruntowe i Powietrzne pompy ciepła

Nowe technologie systemów grzewczych zaowocowały pojawieniem się wielu alternatyw dla tradycyjnych źródeł ciepła. Jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na ogrzanie domu jest pompa ciepła. Mieszkańcy Łukowa i okolic mogą liczyć na dotację, która obniży koszty instalacji ogrzewania i chłodzenia.

Dzięki temu koszt inwestycji zwróci się znacznie szybciej. Pompa ciepła czerpie ze środowiska naturalnego do 75% energii cieplnej potrzebnej do chłodzenia lub ogrzewania. Przeznaczenie tego urządzenia jest prawie identyczne jak w przypadku kotła gazowego lub węglowego. Każde gospodarstwo domowe może sobie pozwolić na pompę ciepła, która gwarantuje bezpieczny dom jego mieszkańcom. Wydajność pompy ciepła zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju produkcji energii.

Pompy Ciepła w Łukowie

Pompa ciepła ogranicza wydatki na energię cielną

Korzystne formy finansowania i programy dotacji

Ciche (35dB), bezemisyjne i bezobsługowe urządzenie

Kompleksowy montaż systemu pompy ciepła

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w Łukowie?

Pompa Ciepła to źródło energii cieplnej służące do całorocznego ogrzewania budynku we współpracy z instalacją grzejnikową oraz podłogową.
Dzięki swojej wysokiej wydajności potrafi generować ponad 3kW energii cieplnej z 1kW energii elektrycznej. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które nie wymaga obsługi!
Wszystko dzieje się za Ciebie!

Wybierz system dostosowany dla Ciebie!

Gruntowa pompa ciepła

Elastyczne, wydajne i estetyczne urządzenie grzewcze, które zapewnia stabilną pracę nawet przy temperaturze -25°

Powietrzna pompa ciepła

Najnowocześniejsza technologia inwerterowa, która emituje niski poziom hałasu na poziomie 35dB

Pompa ciepła - krok po kroku

Bezpłatna wycena – Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizji lokalnej. Podczas wizyty, przedstawiamy najlepsze rozwiązania montażowe dostosowane specjalnie dla Twojego budynku.

Projekt / Pozwolenie / Umowa – Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie! Nie musisz martwić się o potrzebne dokumenty – zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Instalacja pompy ciepła – Nasze wykwalifikowane ekipy instalatorskie, montują pompę ciepła zgodnie z projektem i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Energia z natury w Twoim domu – Gratulacje! Twoje roczne koszty za energię cieplną zostały zredukowane nawet o 80%!

Pompa ciepła + Fotowoltaika

Pompy Ciepła to urządzenia elektryczne, które potrzebują dość dużej ilości energii by działać prawidłowo. Montując pompę ciepła warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiczną, która w znacznym stopniu ograniczy wydatki na energię elektryczną.

Zamawiając instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła w AZEnergia – oszczędzasz jeszcze więcej!

Skontaktuj się z Nami by odebrać darmową wycenę!

Pompy ciepła w innych miastach:

Sprawdź inne usługi:

Co o Nas mówią?